O Nas

Jeśli tu jesteś, to oznacza to, że szukasz filmowca lub fotografa. Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Udało Ci się go znaleźć.

Jesteśmy firmą działającą na całym świecie. Z dumą możemy pochwalić się zarówno realizacjami z Polski jak i odległych zakątków świata takich jak Kanada , Malediwy , Japonia , Dubai , więcej Państw w których wykonywaliśmy zlecenia w dziale realizacje .

Jesteśmy gwarancją najwyższych standardów usług, czego odzwierciedleniem są nasze pozytywne opinie i wiele rekomendacji. Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja oraz rzetelność to cechy, które są doceniane przez naszych klientów.

Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, podchodzimy do niego indywidualnie uwzględniając wymagania i życzenia klienta. Nasze filmy i zdjęcia są nowoczesne, dynamiczne, ale przede wszystkim dostarczają emocje. Dbamy o ich oryginalność i atrakcyjny przekaz.

Posiadamy sprawdzony, profesjonalny sprzęt oraz akcesoria, które zapewniają jakość na najwyższym światowym poziomie. Nic więc dziwnego, że zaufały nam międzynarodowe koncerny, ale i gwiazdy znane z pierwszych stron gazet – m.in. Golec uOrkiestra , Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Andrzej Piaseczny, Ewelina Lisowska, Magda Gessler oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również odwiedzenia galerii z przykładowymi pracami.


Nasi klienci

Note: Carousel will only load on frontend.

Zobacz miejsca, w których robiliśmy zdjęcia i filmy

Projekt kinowy "Ziemia Oławska"